Preskočiť na obsah

Kontakty

Národný projekt Komunitné služby v mestách a obciach s prítomnosťou marginalizovaných rómskych komunít – II. Fáza

Mgr. Lýdia Kurinová

hlavná projektová manažérka
+421 2 209 25 347
lydia.kurinova@vlada.gov.sk

Mgr. Eva Jančár

metodička
+421 2 209 25 656
eva.jancar@vlada.gov.sk

PaedDr., PhDr. Denisa Selická, PhD.

metodička
denisa.selicka@vlada.gov.sk

Mgr. Nicole Fuchsová

kontrolórka
+421 51 310 0421
nicole.fuchsova@vlada.gov.sk

Mgr. Adriana Školeková

manažérka pre monitorovanie, hodnotenie, informácie a komunikáciu
+421 2 209 25 373
adriana.skolekova@vlada.gov.sk

Ing. Slavomíra Poliaková

projektová manažérka
+421 2 209 25 371
slavomira.poliakova@vlada.gov.sk

Mgr. Monika Gróffová

projektová manažérka
+421 2 209 25 657
monika.groffova@vlada.gov.sk

Ing. Miloš Hajdin

projektový manažér
+421 2 209 25 659
milos.hajdin@vlada.gov.sk

Mgr. Lukáš Michal

Momentálne na otcovskej dovolenke.

projektový manažér
+421 2 209 25 374
lukas.michal@vlada.gov.sk

Mgr. Adriana Bordáková

projektová manažérka
+421 2 209 25 658
adriana.bordakova@vlada.gov.sk

Ing. Iveta Kurinová

projektová manažérka
+421 2 209 25 383
iveta.kurinova@vlada.gov.sk

Mgr. Erika Pisková

Momentálne na materskej dovolenke.

regionálna koordinátorka / Prešov
+421 918 653 544
erika.piskova@vlada.gov.sk

PhDr. Irina Frajštáková

regionálna koordinátorka/ Spišská Nová Ves
+421 918 651 559
irina.frajstakova@vlada.gov.sk

Mgr. Katarína Jurčišinová

regionálna koordinátorka / Svidník
+421 918 654 093
katarina.jurcisinova@vlada.gov.sk

Mgr. Jozef Mihalčin

regionálny koordinátor/ Košice
+421 918 652 363
jozef.mihalcin@vlada.gov.sk

Mgr. Lýdia Mirgová, PhD.

regionálna koordinátorka / Kežmarok
+421 918 657 594
lydia.mirgova@vlada.gov.sk

PhDr. Mária Solčanská

regionálna koordinátorka / Nitra
+421 918 653 883
maria.solcanska@vlada.gov.sk

Mgr. Miroslava Chromá

regionálna koordinátorka / Michalovce
+421 918 653 289
miroslava.chroma@vlada.gov.sk

Mgr. Zita Gazsová

regionálna koordinátorka / Rimavská Sobota
+421 915 731 227
zita.gazsova@vlada.gov.sk

PhDr. Darina Barančíková

regionálna koordinátorka / Humenné
+421 918 652 260
darina.barancikova@vlada.gov.sk

PhDr. Kamil Fečko

regionálny koordinátor/ Prešov
kamil.fecko@vlada.gov.sk

Mgr. František Jóska

regionálny koordinátor/ Košice
frantisek.joska@vlada.gov.sk

Mgr. Lucie Moskalová

regionálna koordinátorka/ Spišská Nová Ves
0918 892 353
lucie.moskalova@vlada.gov.sk

Mgr. František Höger

regionálny koordinátor/ Prešov
0918 405 124
frantisek.hoger@vlada.gov.sk

Korešpondečná adresa

Úrad vlády Slovenskej republiky
Úrad splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity (skratka NP)
Námestie slobody 1
813 70 Bratislava

 

Rozdelenie pôsobnosti RK

Meno a priezvisko

Obec/mesto v pôsobnosti RK

Lýdia Mirgová/ 
regionálna kancelária Kežmarok
Šarišské Jastrabie, Stará Ľubovňa, Jarovnice, Sabinov, Doľany-Roškovce ČVO, ETP Stará Ľubovňa, Výborná
Lucia Moskalová/ regionálna kancelária Spišská Nová Ves Toporec, Veľká Lomnica, Rakúsy, Smižany, Holumnica, Jakubany, Spišská Nová Ves
Irina Frajštáková/ regionálna kancelária Spišská Nová Ves Rudňany, Krompachy, Krompachy Ľudia a perspektíva, Spišská Teplica, Liptovský Mikuláš,Levoča,  Markušovce, Spišský Štiavnik
Jozef Mihalčin/ regionálna kancelária Košice Červenica, Družstevná nad Hornádom, Košice-Luník IX., ČVO Petrovany, Anima Varhaňovce, Parchovany, Slovenské Nové Mesto, Košice- západ, Košice Šaca, ETP Veľká Ida
František Jóska/ regionálna kancelária Košice Zemplínska Teplica, Košice Džungľa, Košice Psychosociálne centrum, Michalovce, Nacina ves, Chmeľov, Žehňa, Jasov, Slavkovce 
Darina Barančíková/ regionálna kancelária Humenné Humenné, Kamenná Poruba, Vechec, Sačurov, Čičava - Gréckokatolícke formačné centrum pre Rómov, Kučín Slovenská Volová
Kamil Fečko/ regionálna kancelária Prešov Malá Domaša, Hlinné, Soľ, Zámutov, Jastrabie nad Topľou, Bystré, Hencovce, Čaklov
František Höger/ regionálna kancelária Prešov Jakubovany, Svinia, Pečovská Nová Ves, Charita-Lipany, Ražňany, Hermanovce, Ostrovany
Katarína Jurčišinová/ regionálna kancelária Svidník Giraltovce, Lenartov, Bardejov, Raslavice, Medzilaborce, HKK Ladomírová, Zborov, Krúžlová
Miroslava Chromá/ regionálna kancelária Michalovce  Veľké Kapušany, Nová Šanca v Medzibroží - Veľké Kapušany, Sobrance, Kráľovský Chlmec, Trhovište, Charita-Pavlovce nad Uhom,  Slovenská únia sluchovo postihnutých-Michalovce, Bajany, Vinné, Arcidiécezna charita Sečovce, Sečovce mesto, Kravany
Zita Gazsová/ regionálna kancelária Rimavská Sobota  Klenovec, Širkovce, Gemerská Ves, Banská Bystrica Nádej Deťom, Brezno - Diécezna charita, Rimavská Baňa, Tisovec, Slavošovce
Mária Solčanská/ regionálna kancelária Nitra Miesto v Dome Levice, Sučany, Levice, Čata- Rómske srdcia, Senica - Červený slovenský kríž, Bánovce nad Bebravou, Dunajská Streda, Maláš, Ipeľský Sokolec, Veľké Ludince