Preskočiť na obsah

Kontakty NP TSP a TP II.

Národný projekt Terénna sociálna práca a terénna práca v obciach s prítomnosťou marginalizovanýh rómskych komunít II. 

PaedDr. Ingrid Zubková

hlavná projektová manažérka
+421 220 925/346
ingrid.zubkova@vlada.gov.sk

Mgr. Matúš Németh

metodik
+421 2 209 25 651
matus.nemeth@vlada.gov.sk

Ing. Denisa Didiová, MBA

projektová manažérka
+421 2 209 25 654
denisa.didiova@vlada.gov.sk

Mgr. Tomáš Kováč

projektový manažér
+421 2 209 25 306
tomas.kovac@vlada.gov.sk

Ing. Lenka Švecová

projektová manažérka
+421 2 209 25 652
lenka.svecova@vlada.gov.sk

Mgr. Tatiana Vantová

projektová manažérka
+421 2 209 25 653
tatiana.vantova@vlada.gov.sk

Ing. Viliam Vanta

projektový manažér
+421 2 209 25 655
viliam.vanta@vlada.gov.sk

Mgr. Milan Balog

regionálny koordinátor / Košice
+421918677841
milan.balog@vlada.gov.sk

Mgr. Vladimír Bokša

regionálny koordinátor/ Svidník
+421 918 670 832
vladimir.boksa@vlada.gov.sk

Mgr. Agáta Čisárová

regionálna koordinátorka/ Košice
+421 918 654 272
agata.cisarova@vlada.gov.sk

Mgr. Roman Eštočák

regionálny koordinátor/ Prešov
+421 918 677 537
roman.estocak@vlada.gov.sk

RNDr. Norbert Galla

regionálny koordinátor/ Nitra
+421 918 659 352
norbert.galla@vlada.gov.sk

PhDr. Miroslava Chovancová

regionálna koordinátorka/ Kežmarok
+421 918 655 368
miroslava.chovancova@vlada.gov.sk

PhDr. Slávka Chovancová

regionálna koordinátorka/ Prešov
slavka.chovancova@vlada.gov.sk

Mgr. Mária Kollárová, RNDr.

regionálna koordinátorka/ Michalovce
+421 918 671 146
maria.kollarova@vlada.gov.sk

Mgr. Ernest Lakatoš

regionálny koordinátor / Rimavská Sobota
+421 918 613 753
ernest.lakatos@vlada.gov.sk

Mgr. Tomáš Ščuka

regionálny koordinátor / Spišská Nová Ves
+421 914 172 851
tomas.scuka@vlada.gov.sk

Mgr. Rastislav Zubaj

regionálny koordinátor / Humenné
+421 918 677 493
rastislav.zubaj@vlada.gov.sk
Rozdelenie pôsobnosti regionálnych koordinátorov
regionálny koordinátor/regionálna koordinátorka koordinovaná obec/mesto

PhDr. Milan Balog

Beniakovce, Bidovce, Boliarov, Košice - Džungľa , Košice - Šaca, Košické Oľšany, Kráľovce, Nálepkovo, Medzev, Sokoľany, Vítkovce, Vtáčkovce, Žehňa

Mgr. Vladimír Bokša, PhD.

Bystré, Ďurďoš, Giraltovce, Lenartov, Marhaň, Medzilaborce, Petrová, Varadka, Zborov

Mgr. Agáta Čisárová

Čaňa, Doľany, Drienov, Drienovec, Družstevná pri Hornáde, Jasov, Kecerovce, Krásnohorské Podhradie, Košice-Luník IX., Švedlár, Varhaňovce, Veľká Ida

PhDr. Roman Eštočák

Bardejov, Fričovce, Gelnica, Chmeľov, Kapušany, Mirkovce, Petrovany, Radvaň nad Laborcom, Raslavice, Richnava, Šarišská Poruba, Šarišská Trstená, Svinia, Tuhrina, Uzovské Pekľany

RNDr. Norbert Galla

Bánov, Bánovce nad Bebravou, Cabaj-Čápor, Dunajská Streda, Hlohovec, Hodruša-Hámre, Chynorany, Komárno, Komjatice, Kozárovce, Levice, Nitra, Sučany, Veľké Blahovo, Veľké Ludince, Zlaté Klasy

PhDr. Miroslava Chovancová

Bijacovce, Hniezdne, Holumnica, Hrabušice, Huncovce, Ihľany, Jakubany, Kežmarok, Krížová Ves, Ľubica, Markušovce, Podhorany, Poprad, Rakúsy, Stará Ľubovňa, Toporec, Vaľkovňa, Veľká Lomnica, Vydrník

PhDr. Slávka Chovancová

Červenica, Hermanovce, Chminianske Jakubovany, Chmiňany, Jarovncie, Lipany, Malý Slivník, Mníšek nad Hnilcom, Ostrovany, Pečovská Nová Ves, Ražňany, Rokycany, Rudňany, Sabinov, Šarišské Jastrabie

Mgr. RNDr. Mária Kollárová

Čečehov, Čičava, Kráľovský Chlmec, Kuzmice, Malčice, Michalovce, Nacina Ves, Parchovany, Pavlovce nad Uhom, Sečovce, Slavkovce, Sobrance, Trebišov, Trhovište, Veľké Kapušany, Zemplínska Teplica, Žbince

Mgr. Ernest Lakatoš

Brezno, Brzotín, Divín, Gemerská Ves, Klenovec, Martinová, Polomka, Rimavské Brezovo, Šíd, Širkovce, Žíp

PhDr. Tomáš Ščuka

Bystrany, Hranovnica, Chrasť nad Hornádom, Jánovce, Krompachy, Levoča, Liptovská Teplička, Poráč, Smižany, Spišská Nová Ves, Spišská Teplica, Spišské Tomášovce, Spišský Štiavnik, Stráne pod Tatrami, Važec, Vikartovce, Žehra

Mgr. Rastislav Zubaj

Banské, Hencovce, Hlinné, Humenné, Jastrabie nad Topľou, Kamenná Poruba, Malá Domaša, Sedliská, Slovenská Volová, Soľ, Vechec, Zámutov