Preskočiť na obsah

Kontakty

Korešpondečná adresa

Úrad vlády Slovenskej republiky/ Úrad splnomocnenca vlády SR pre rómske komunity
Námestie Slobody 1
811 06 Bratislava
 
Kontakty za NP PRIM
Meno a priezvisko Pozícia ÚSVRK Kontakt
Jana Mihaliková Hlavná projektová manažérka Bratislava jana.mihalikova@vlada.gov.sk
02 / 20925422
Lukáš Michal Metodik Bratislava lukas.michal@vlada.gov.sk
02 /  20925422
Dominik Pompa Regionálny koordinátor Kežmarok dominik.pompa@vlada.gov.sk
0918 657 527
Denisa Gáborová Regionálna koordinátorka Spišská Nová Ves denisa.gaborova@vlada.gov.sk
0918 657 580
Gabriela Zsidová Regionálna koordinátorka Nitra gabriela.zsidova@vlada.gov.sk
0918 657 501
Robert Farkas Regionálny koordinátor Rimavská Sobota robert.farkas@vlada.gov.sk
0961 685 081
0910 488 319
Martina Ferencz Regionálny koordinátor Košice martina.ferencz@vlada.gov.sk
0918 657 528
Otília Panáková Regionálna koordinátorka Prešov otilia.panakova@vlada.gov.sk
0918 658 747
Roman Huňák Regionálny koordinátor Humenné

roman.hunak@vlada.gov.sk
0918 657 707

Štefan Hajaš Regionálny koordinátor Svidník

stefan.hajas@vlada.gov.sk

0918 968 108

kBožena Tokárová Regionálna koordinátorka Michalovce bozena.tokarova@vlada.gov.sk
0918 651 281
Šimon Mihalčin  Projektový manažér Bratíslava simon.mihalcin@vlada.gov.sk
02/ 20925377
Kristína Chromeková Projektová manazérka Bratislava kristina.chromekova@vlada.gov.sk
02/ 20925376
Silvia Keratová Projektová manažérka Bratíslava silvia.keratova@vlada.gov.sk
02/ 20925375
Milan Buch Projektový manažér Bratislava milan.buch@vlada.gov.sk
02/ 20925375
Zoznam koordinátorov
ÚSVRK Obec Regionálny koordinátor
Rimavská Sobota Gemerská Ves Ing. Róbert Farkaš
+ 421 910 488 319
robert.farkas@vlada.gov.sk
Divín
Klenovec
Širkovce
Šíd
Brzotín
Drienovec
Krásnohorské Podhradie
Licince
Turňa nad Bodvou
Veľká Ida
Banská Bystrica
Brezno
Polomka
Telgárt
Vaľkovňa
Nitra Bánovce nad Bebravou

Mgr. Gabriela Zsidová
+421 918 657 501
gabriela.zsidova@vlada.gov.sk

Cabaj-Čápor
Hlohovec
Hodruša Hámre
Komárno
Komjatice
Kozárovce
Levice
Nitra
Prašník
Sučany
Veľké Blahovo
Zlaté Klasy
Košice Beniakovce

Mgr. Martina Ferencz
+421 918 657 528
martina.ferencz@vlada.gov.sk

Boliarov
Čaňa
Družstevná pri Hornáde
Gelnica
Jasov
Košice
Košické Oľšany
Kráľovce
Krompachy
Medzev
Mníšek nad Hnilcom
Richnava
Sokoľany
Vtáčkovce
Kecerovce
Varhaňovce
Nálepkovo
Švedlár
Kežmarok Hniezdne

Ing. Dominik Pompa
+421 918 657 527
dominik.pompa@vlada.gov.sk

Holumnica
Huncovce
Ihľany
Jakubany
Kežmarok
Krížová Ves
Ľubica
Podhorany
Poprad
Rakúsy
Spišská Teplica
Spišský Štiavnik
Stará Ľubovňa
Stráne pod Tatrami
Toporec
Veľká Lomnica
Vydrník
Spišská Nová Ves Bystrany

Mgr. Denisa Gáborová
+421 918 657 580
denisa.gaborova@vlada.gov.sk

Bijacovce
Doľany
Hrabušice
Hranovnica
Chrasť nad Hornádom
Jánovce
Levoča
Liptovská Teplička
Markušovce
Poráč
Rudňany
Smižany
Spišská Nová Ves
Spišské Tomášovce
Vikartovce
Vítkovce
Svidník Bardejov

Mgr. Štefan Hajaš
+421 918 968 108
pista.hajas@gmail.com

Lenártov
Petrová
Zborov
Krajná Bystrá
Kružlová
Ladomirová
Malý Slivník
Medzilaborce
Giraltovce
Chmeľov
Marhaň
Raslavice
Šarišská Poruba
Šarišské Jastrabie
Šarišská Trstená
Prešov Drienov

PhDr. Otília Panáková
+421 918 658 747
otilia.panakova@vlada.gov.sk

Fričovce
Hermanovce
Chmiňany
Chminianske Jakubovany
Jarovnice
Lipany
Mirkovce
Ostrovany
Pečovská Nová Ves
Petrovany
Ražňany
Rokycany
Sabinov
Svinia
Žehňa
Žehra
Humenné Banské

Mgr. Roman Huňák
+421 918 657 707
roman.hunak@vlada.gov.sk

Bystré
Čaklov
Červenica
Čičava
Hencovce
Hlinné
Humenné
Jastrabie nad Topľou
Kamenná Poruba
Malá Domaša
Sačurov
Slovenská Volová
Soľ
Vechec
Zámutov
Tuhrina
Michalovce Bidovce

Mgr. Božena Tokárová
+421 918 651 281
bozena.tokarova@vlada.gov.sk

Drahňov
Kráľovský Chlmec
Kuzmice
Malčice
Michalovce
Nacina Ves
Parchovany
Pavlovce nad Uhom
Sečovce
Slavkovce
Sobrance
Trebišov
Trhovište
Veľké Kapušany
Zemplínska Teplica
Žbince